معرفی یک نرم افزار ربات ساز، برای کلیک و تایپ اتوماتیک در ویندوز و صفحات وب

به گزارش تور بالی اندونزی، البته این به معنی کم اهمیت بودن ربات های اینستاگرامی یا ربات های سرخط زن بورس نمیباشد بلکه پیشرفت روز افزون ربات های نرم افزاری را نشان میدهد. حتی امروزه شاهد نرم افزارهایی هستیم که شما را قادر میسازند با سرعت زیاد و بدون احتیاج به کدنویسی ربات های نرم افزاری مورد نظر خود را فراوری نمایید. به این نرم افزار ها، نرم افزاری های ربات ساز میگویند که از نمونه های داخلی آن میتوان به نرم افزار ربات ساز کاربر مجازی اشاره نمود. این نرم افزار کاملا ایرانی، در حقیقت یک ربات ساز همه کاره است که به سرعت در بازار داخلی و خارجی در حال محبوب شدن است. شرکت سازنده این نرم افزار برای محبوب کردن نرم افزار خود، از ربات های سرشناس که همگان از آنها استقبال میکنند در وبسایت خود رونمایی نموده است ربات هایی نظیر ربات ارسال پیغام انبوه در واتساپ، ربات اینستاگرام و ... اما محصول اصلی این شرکت در حقیقت یک نرم افزار ربات ساز کامل است که برای اتوماتیک سازی امور مختلف نرم افزاری به کار میرود.

معرفی یک نرم افزار ربات ساز، برای کلیک و تایپ اتوماتیک در ویندوز و صفحات وب

اگر تا کنون با نرم افزارهای ربات ساز کار ننموده اید زمانش رسیده که نگاهی به این دسته نرم افزارهای جالب و کاربردی داشته باشید.

نرم افزار ایرانی Virtual User (یا کاربر مجازی) علاوه بر فارسی بودن و داشتن اغلب استانداردهای بین المللی، طراحی ساده و سر راستی دارد که ماهیت یک نرم افزار ربات ساز را به خوبی نشان داده و باعث میشود بتوانید راحت تر با نرم افزارهای ربات ساز ارتباط برقرار کنید.

اگر بخواهیم خیلی ساده نرم افزار کاربر مجازی را توضیح دهیم باید ابتدا 3 برنامه اصلی آنرا معرفی نماییم...

1- برنامه ضبط کننده (vUser Recorder)

این برنامه میتواند فعالیت هایی که شما با مأوس و کیبورد انجام میدهید را ضبط و ثبت نموده و در قالب یک فایل (فایل ربات) در سیستم شما ذخیره کند.

2- برنامه ویراستار (vUser Editor)

برنامه ویراستار برای ویرایش دستورات ضبط شده و افزودن دستورات تازه به فهرست دستورات ذخیره شده به کار میرود و میتواند هوشمندی ربات نهایی را افزایش دهد.

3- برنامه اجرا کننده (vUser Player)

این برنامه برای اجرای ربات های ساخته شده در نظر گرفته شده است.

همانطور که از توضیح برنامه های فوق پیداست، شما میتوانید دستورات مورد نظرتان را به یاری برنامه های ضبط کننده و ویراستار تبدیل به یک ربات نرم افزاری هوشمند نمایید سپس هر زمان که به اجرای آن دستورات احتیاج داشتید رباتی که ساخته اید را به برنامه اجرا کننده بسپارید تا کارها را به اجرا درآورد!

شما میتوانید به سایت سازنده نرم افزار ربات ساز کاربر مجازی (v-user.com) ä مراجعه نموده و با تماشا فیلم های آموزشی کوتاه که در صفحه اول سایت قرار داده شده اند اطلاعات بیشتری در رابطه با این 3 برنامه کسب کنید. بعلاوه میتوانید نسخه آزمایشی کاملاً رایگان نرم افزار کاربر مجازی را دانلود نموده و کارایی آنرا در سیستم خود بیازمایید. قطعاً سادگی و هوشمندی فوق العاده این نرم افزار شما را شگفت زده خواهد نمود!

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1963

به "معرفی یک نرم افزار ربات ساز، برای کلیک و تایپ اتوماتیک در ویندوز و صفحات وب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی یک نرم افزار ربات ساز، برای کلیک و تایپ اتوماتیک در ویندوز و صفحات وب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید