نشست خبری روحانی با خبرنگاران برگزار می شود

به گزارش تور بالی اندونزی، خبرگزاری خبرنگاران- معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور با اعلام این خبر که روحانی دوشنبه به پرسش خبرنگاران پاسخ می دهد گفت: رئیس جمهور از مدت ها قبل در صدد بود که با خبرنگاران و اصحاب رسانه سخن بگوید اما به دلیل ملاحظات همه گیری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این نشست تا کنون به تاخیر افتاد.

نشست خبری روحانی با خبرنگاران برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، علیرضا معزی با اعلام این خبر افزود: اگرچه دکتر روحانی طی این مدت به اَشکال مختلف و در برنامه های هفتگی همچون جلسه هیات دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، مرتبا با مردم سخن گفته است اما گفت وگو با خبرنگاران رسانه ها و پاسخگویی به سوالات آنها بعنوان نمایندگان افکار عمومی همواره از سوی رئیس جمهور بعنوان یک فرصت و ضرورت تلقی شده است.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور به سوابق نشست های متعدد رئیس جمهور در سنوات گذشته اشاره و تاکید کرد: آقای روحانی نشست های متعددی با اصحاب رسانه در سطح مختلف از خبرنگار تا سردبیران و مدیران رسانه ها داشته و علاوه بر کنفرانس های معمول خبری، در موقعیت هایی همچون ماه مبارک رمضان نیز میزبان آنان بوده است.

معزی همچنین از استعلام از ستاد ملی مبارزه با کرونا برای برگزاری نشست خبری آینده رئیس جمهوری خبر داد و گفت: بر اساس استعلامی که از ستاد ملی اجرا شده و پاسخ این ستاد، ناگزیر خواهیم بود به دلیل رعایت پروتکل های مربوطه، نشست را به شکل متفاوتی از سبک و سیاق گذشته برگزار کنیم. به همین دلیل هم از لحاظ زمان برگزاری کنفرانس و هم از نظر تعداد رسانه هایی که می توانیم برای شرکت در این نشست دعوت کنیم، دچار محدودیت هایی هستیم.

وی با عذرخواهی صمیمانه از رسانه هایی که امکان دعوت از آنها فراهم نیست، اظهار کرد: علی رغم میل باطنی، متاسفانه ناچاریم به حضور نمایندگان تعداد محدودی از رسانه ها بسنده کنیم. در نشست مشورتی شهریور ماه با حضور مدیران رسانه ها هم متاسفانه به دلیل مشابه، نتوانستیم از حضور نمایندگان تعداد زیادی از رسانه ها، از جمله پایگاه های خبری بهره ببریم که جا دارد مجددا از آنها عذرخواهی کنم.

معزی در سرانجام خاطرنشان کرد: مجموعه دفتر رئیس جمهور ضمن قدردانی و تشکر از همه رسانه ها به جهت درک محدودیت ها و ملاحظات مرتبط با بیماری کرونا، تلاش خواهد کرد، بزودی فرصت دیگری برای گفت وگوی رئیس جمهور با خبرنگاران رسانه هایی که امکان حضور در نشست روز دوشنبه را ندارند، فراهم کند.

به گفته معاون دفتر روحانی این نشست خبری قرار است ساعت 15 روز دوشنبه 24 آذر و با حضور خبرنگاران رسانه های داخلی و خارجی برگزار شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1517

به "نشست خبری روحانی با خبرنگاران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست خبری روحانی با خبرنگاران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید