پوشش زنده، جام جهانی والیبال، ایران یک- آمریکا 2

به گزارش تور بالی اندونزی، تیم ملی والیبال ایران در ادامه مسابقات جام جهانی والیبال 2019 به مصاف آمریکا رفت.

پوشش زنده، جام جهانی والیبال، ایران یک- آمریکا 2

به گزارش تور بالی اندونزی، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود از دور دوم جام جهانی 2019 در شهر هیروشیما به مصاف آمریکا، تیم دوم جدول رده بندی جام جهانی و رنکینگ جهانی رفت.

تیم ایران در بازی از ترکیب جواد کریمی، امیر غفور، مسعود غلامی، علی اصغر مجرد، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا حضرت پور (لیبرو) استفاده کرد. آمریکایی ها استفاده از سرویس های پرقدرت و فشار آوردن روی دریافت کننده های ایران را در برنامه خود داشت. سرویس های بدون بازگشت آمریکا و حملات پراشتباه بازیکنان ایران، رجحان حریف را به دنبال داشت. ست اول با نتیجه 25 بر 18 برای آمریکا به خاتمه رسید.

تیم والیبال ایران تا خاتمه ست اول، 12 امتیاز از اسپک، 3 پوئن سرویس و 3 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و در مقابل آمریکا نیز 11 امتیاز از اسپک، یک امتیاز از دفاع روی تور، 3 پوئن سرویس و 10 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آورد. امیر غفور در این ست 4 و میلاد عبادی پور 3 امتیاز برای ایران کسب کردند.

ست دوم، ست پر اشتباهی برای بازیکنان آمریکا بود و اگرچه آنها در اسپک، بهتر از ایران بودند ولی همین اشتباهات باعث شد تا شاگردان کولاکوویچ برتر از حریف باشند. دو تعویضه آمریکا، دفاع شدن امیر غفور و سرویس بدون بازگشت آمریکا، نتیجه را در امتیاز 20 مساوی کرد. سرویس خوب مجرد و به دنبال آن دفاع روی تور بازیکنان ایران، جان اسپراو، مربی تیم آمریکا را وادار به استفاده از وقت استراحت فنی کرد. دو امتیاز خاتمهی را میلاد عبادی پور برای ایران گرفت. نتیجه این ست 25 بر 22 برای ایران بود.

تیم والیبال ایران تا خاتمه ست دوم، 23 امتیاز از اسپک، یک امتیاز مستقیم از دفاع روی تور، 4 پوئن سرویس و 15 امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و در مقابل آمریکا نیز 26 امتیاز از اسپک، 3 امتیاز از دفاع روی تور، 3 پوئن سرویس و 15 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آورد. امیر غفور و مسعود غلامی تا خاتمه این ست هر کدام 7 امتیاز برای ایران کسب کردند.

بازیکنان آمریکا در ست سوم هم فشار خود را روی سرویس و دفاع روی تور متمرکز کردند و به خوبی از ضعف دریافت های ایران و حملات نه چندان موثر حریف آسیایی خود استفاده کردند. استفاده از پوریا فیاضی به جای امیرحسین اسفندیار هم جواب لازم را به کادر فنی برای تغییر روند بازی نداد. آمریکا در ست سوم هم 25 بر 18 برنده شد.

داورانی از روسیه و اسلوواکی، قضاوت این بازی را بر عهده داشتند.

ادامه دارد...

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 565

به "پوشش زنده، جام جهانی والیبال، ایران یک- آمریکا 2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوشش زنده، جام جهانی والیبال، ایران یک- آمریکا 2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید