چت روم های صوتی توئیتر برای کاربران اندروید

به گزارش تور بالی اندونزی، توئیتر قابلیت چت روم صوتی را برای کاربران اندروید ارائه کرد. این قابلیت از ماه قبل برای کاربران iOS ارائه شده بود.

چت روم های صوتی توئیتر برای کاربران اندروید

توئیتر چت روم های صوتی خود به نام اسپیسز (Spaces) را برای کاربران اندروید ارائه کرد.

این شبکه اجتماعی در ماه ژانویه نسخه ای محدود از قابلیت چت صوتی را برای مقابله با اپ کلاب هاوس در iOS عرضه کرد. تمام کاربران توئیتر روی اپ iOS این پلتفرم قادر به عضویت در سرویس مذکور و گوش دادن به پیغام ها هستند، اما فقط تعداد اندکی از آنها قادر به میزبانی یک چت هستند.

توئیتر اعلام نموده بود در شروع اسپیسز را در اختیار گروه بسیار کوچکی قرار می دهد. اما اکنون کاربران اندروید این اپ نیز می توانند عضوی از اسپیسز شوند و به پیغام های صوتی گوش نمایند.

البته شبکه اجتماعی مذکور در بیانیه خود اشاره ننموده آیا کاربران اندروید قادر به میزبانی در سرویس اسپیسز خواهند بود یا خیر. اما به نظر می رسد این گروه از کاربران قادر به صحبت کردن و گوش کردن در سرویس هستند اما نمی توانند میزبان چت های خود باشند.

توئیتر در ایمیلی به ورج اظهار داشت کاربران اندروید و iOS به زودی می توانند چت صوتی را در اسپیسز شروع نمایند.

طی ماه های گذشته توئیتر قابلیت های صوتی خود را گسترش داده و علاوه بر عرضه نسخه بتا اسپیسز در ماه ژوئن 2020 قابلیت توئیت های صوتی را در iOSو برای عده ای محدود از کاربران فراهم کرد. این گروه می توانستند پیغام های صوتی به مدت 140 ثانیه را ضبط و ارسال نمایند. همچنین شبکه اجتماعی مذکور از ماه گذشته پشتیبانی از پیغام های صوتی خصوصی برای کاربران اندروید وiOS را در هند شروع نموده است.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1656

به "چت روم های صوتی توئیتر برای کاربران اندروید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چت روم های صوتی توئیتر برای کاربران اندروید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید