کولی: بازی استقلال - ذوب آهن، بهترین روز زندگی ام بود، تجربه کار با وینفرد شفر بی نظیر است

به گزارش تور بالی اندونزی، میگوئیل کولی، مربی جامائیکایی تیم فوتبال استقلال کار کردن در کنار وینفرد شفر را بی نظیر توصیف کرد.

کولی: بازی استقلال - ذوب آهن، بهترین روز زندگی ام بود، تجربه کار با وینفرد شفر بی نظیر است

به گزارش تور بالی اندونزی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، میگوئل کولی دستیار وینفرد شفر، درباره موضوعات مختلف صحبت هایی را انجام داد که در زیر مشاهده می کنید:

استقلال آغاز خوبی در ابتدای فصل نداشت، اما با مرور زمان بهتر شد و نیم فصل را خوب به خاتمه رساند.

بله، آغازی که می خواستیم را نداشتیم، اما هرچه گذشت بهتر و بهتر شدیم و با تمرینات بیشتر، بازیکنان با یکدیگر هماهنگ تر از قبل شدند و فلسفه و تفکرات کادرفنی و سرمربی را درک کردند. ما تعداد زیادی بازیکن جدید از تیم های دیگر داشتیم که باید سبک فوتبال استقلال را یاد می گرفتند و با بازی کردن در تیم ما کنار می آمدند. همه کوشش کردند و خوشحالیم که بعد از آغاز بد، خاتمه خوبی در نیم فصل داشتیم و باید در نیم فصل دوم بهتر باشیم.

این مسیر چگونه طی شد؟

ذهنیت ها بسیار بهتر شد. وینفرد شفر، روحیه تیمی و ذهنیت برتر و برنده را به تیم اضافه نمود و این کار فوق العاده بود. از نظر روحی و روانی و انگیزشی شرایط بهبود پیدا کرد و کادرفنی نیز همواره صادقانه با بازیکنان صحبت می نماید و به آنها انگیزه می دهد. این موضوع به زمان احتیاج داشت، اما اتفاق رخ داد. مدیریت باشگاه در کنار ما سخت کوشش کرد و همه با هم متحد بودیم تا به نتیجه ای که می خواهیم، دست پیدا کنیم. بازیکنان نیز برای رسیدن به این صندلی میل زیادی داشتند.

نقش طرفداران استقلال در این مسیر چقدر بود؟

حضور طرفداران در کنار استقلال بسیار فوق العاده است و یک فضای عالی را رقم می زند. وقتی همه در کنار یکدیگر هستیم و مانند یک خانواده عمل می کنیم، بهترین دستاوردها را خواهیم داشت.

تجربه حضور طرفداران استقلال در استادیوم آزادی برای شما چطور بوده است؟

وقتی استادیوم را آبی می بینم، مو به تنم سیخ می گردد. وقتی استادیوم آبی باشد، با آن شور و هیجان و احساسات، بسیار عالی است. تجربه قدم زدن در این استادیوم، بی نظیر است. من تا به حال چنین فضایی را ندیدم. طرفداران استقلال عاشق تیم و در روزهای سخت وفادار هستند. طرفداران همیشه به ما یاری می نمایند و امیدوارم آنها را خوشحال کنیم. آنها یار دوازدهم استقلال و بهترین هستند.

تجربه کار کردن با وینفرد شفر در استقلال چطور بوده است؟

برای من یک تجربه بی نظیر و بسیار خوب است. اعضای کادرفنی ما به استقلال مانند یک شغل نگاه نمی نمایند و کار کردن در این تیم برای ما یک شور و هیجان ویژه و علاقه قلبی است. در داخل زمین، رختکن، زمان بازی و تمرین همه کار خود را با علاقه انجام می دهند و همه می خواهند بهترین تیم را داشته باشند. کار کردن در استقلال برای من افتخار است.

در این یک سال، روز های سخت و شیرین زیادی داشتی. بهترین و بدترین روزتان کدام بود؟

بازی با ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا در آزادی بهترین روز من بود. برد 3 بر یک ما بی نظیر بود و دوست دارم این فضا تکرار گردد. استادیوم آن روز پر از طرفدار بود و نفس در سینه حبس می شد. بدترین لحظه نیز شکست برابر سایپا در جام حذفی بود و نمی خواهم شبیه به آن را دیگر تجربه کنم.

... و صحبت خاتمهی؟

خیلی خوشحالم که نیم فصل اول با موفقیت به خاتمه رسید. ما رویاهای بزرگی در سر داریم و همه بازیکنان و کادر فنی برای موفقیت کوشش می نمایند. از حمایت های مدیر باشگاه سپاسگزارم و با حمایت طرفداران و کوشش، غیر ممکن برای استقلال معنی ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 166

به "کولی: بازی استقلال - ذوب آهن، بهترین روز زندگی ام بود، تجربه کار با وینفرد شفر بی نظیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولی: بازی استقلال - ذوب آهن، بهترین روز زندگی ام بود، تجربه کار با وینفرد شفر بی نظیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید