34 مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق و سایز بزرگ

به گزارش تور بالی اندونزی، خانم های سایز بزرگ همیشه در هنگام خرید، دغدغه های خاص خود را دارند. ممکن است هر لباسی مناسب اندام آن ها نبوده و نتوانند لباس مورد علاقه خود را انتخاب کنند. این افراد معمولا برای مانتو روزمره خود از مدل های ساده و معمولی استفاده می کنند. اما هنگامی که نوبت به خرید مانتو مجلسی می رسد، قضیه کمی برای آن ها سخت تر می شود. در ادامه این مقاله 34 مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق و سایز بزرگ آورده شده که می توان از آن ها ایده گرفت.

34 مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق و سایز بزرگ

مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق

خانم های چاق بهتر است تا حد امکان از کفش پاشنه بلند و لباس های راه راه عمودی استفاده کنند تا لاغرتر به نظر برسند. در زیر تعدادی از بهترین مدل های مانتو، مناسب برای خانم های چاق آورده شده است.

مدل مانتو حریر گلدار برای افراد چاقمدل مانتو جلو بسته گشاد راه راه سفید و مشکیمانتو مجلسی حریر سبزمانتو مجلسی گل برجسته برای زنان چاقمدل مانتو مجلسی کتی کوتاه پلنگیمدل مانتو مجلسی آستین پفی زردمانتو مجلسی سنتی گشاد جلو بسته برای خانم های درشت انداممدل مانتو مجلسی کوتاه گل گلی برای خانم های سایز بزرگمانتو مجلسی برای خانم های سایز بزرگمانتو مجلسی گشاد ساتن بلندمدل مانتو مجلسی زیر و رو برای خانم های سایز بزرگمانتو مجلسی بلندمانتو شیک گشادمدل مانتو مجلسی طوسی گشاد بلندمدل مانتو جلوباز گشاد برای خانم های درشت انداممانتو مجلسی گیپور و ساتن پوست پیازیمانتو جلو بسته ریش ریش زنانهمانتو مجلسی طرح دار شلوغ برای خانم های چاقمانتو حریر مشکی مجلسی بلند جلو بستهمانتو گیپور جلو باز شیکمانتو مجلسی بلند زنانهمانتو مجلسی کار شده بلندمانتو حریر گشادمانتو مجلسی مشکی 6 دکمه بلندمانتو مجلس با بالاتنه کار شدهمانتو مجلسی حریر پایین کار شدهمانتو مجلسی طوسی کار شده برای خانم های چاقمانتو کار شده با مروارید برای خانم های سایز بزرگمانتو مجلسی با رویه ریش ریش و زیره حریرمانتو خاص برای خانم های سایز بزرگمانتو گشاد بلند با کت کوتاه قرمزمانتو گیپوری مناسب افراد چاقمانتو مجلسی با آستین کار شدهمانتو مجلسی یاسی بلند گلدوزی شده

سخن آخر

در هنگام انتخاب مانتو مجلسی برای افراد چاق و سایز بزرگ، می توانید از مدل های این مقاله ایده بگیرید. مدل هایی که در این مقاله مشاهده کردید، ثابت می کنند که پوشیدن مانتوهای زیبا و خاص برای هر اندامی امکان پذیر است. همچنین برای زیر مانتوهای جلوباز می توانید از شومیز حریر و گیپور استفاده کنید. مقاله 21 مدل لباس مجلسی برای زنان شکم دار نیز به شما کمک خواهد کرد تا در انتخاب لباس مجلسی خود سردرگم نشوید. اگر نکات مفیدی در مورد مدل مانتو مجلسی برای خانم هایی با اندام بزرگ سراغ دارید، لطفا آن را با ما و دیگر کاربران انگیزه در میان بگذارید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 2 آبان 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1349

به "34 مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق و سایز بزرگ" امتیاز دهید

1 کاربر به "34 مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق و سایز بزرگ" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "34 مدل مانتو مجلسی برای افراد چاق و سایز بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید