آن چیپ لعنتی بس نبود آقا فرشید؟

به گزارش تور بالی اندونزی، عرفان حاج بابایی در خبرآنلاین نوشت: انگار قرار نیست یک آب خوش از گلوی تیم استقلال و هوادارانش پایین برود. تا این امیدواری ایجاد می گردد که بالاخره حواشی و اتفاقات عجیب و غریب پیرامون باشگاه قرار است آتش بسی موقت به تیم بدهند، اتفاقی تازه می افتد و همه چیز بهم می ریزد.

آن چیپ لعنتی بس نبود آقا فرشید؟

این بار هم در آستانه بازی با شهرخودرو، نوبت دوئل فرشید اسماعیلی با باشگاه استقلال است. هنوز تعیین نیست که اصل ماجرا دقیقا چه چیزی است، اما آن چه تعیین است این است که دعوا بر سر چند میلیارد تومان پول ناقابل است و در این میان، بیچاره طرفدار.

بیایید به بیانیه رسمی باشگاه استقلال رجوع کنیم. استقلال در بیانیه شبانگاهی اش علیه فرشید اسماعیلی نوشته: بدیهی است که نام عظیم استقلال از هر نامی عظیمتر و خدمت کردن در قالب مدیریتی، فنی و بازیکنی در این باشگاه میلیارد ها تومان ارزش دارد. حال قضاوت این جمله یک بازیکن خطاب به کادرفنی استقلال وقتی که می گوید روی من برای بازی بعدی حساب نکنید، را به طرفداران استقلال می سپاریم. این بیانیه با واکنش فرشید در اینستاگرام روبرو شد و او در کامنتی زیر پست صفحه رسمی باشگاه نوشت که جز دروغگویی چیزی بلد نیستید.

وای به حال باشگاهی که بازیکنش آن را به دروغ گویی متهم کند و وای به حال باشگاه اگر واقعا چنین دروغ عظیمی گفته باشد.

اما اگر فرض را بر صحت بیانیه باشگاه بگذاریم و بپذیریم که اسماعیلی چنین جمله ای را خطاب به کادرفنی گفته، می توان در پاسخ شماره 8 آبی ها گفت که طرفداران استقلال دیگر خیلی وقت است که روی شما حساب نمی نمایند آقای اسماعیلی.

می دانید از چه زمان؟ از همان دربی کذایی فروردین 98 که با خودخواهی و لج بازی تان، اجازه ندادید بازیکن شایسته تری ضربه را بزند و خودتان هم با چیپی بچه گانه فقط برای اینکه روی بازیکنان رقیب را کم کنید، توپ را به آسمان فرستادید. می دانید اگر آن پنالتی گل می شد، استقلال به بخت اول قهرمانی لیگ در آن فصل تبدیل می شد؟ به یاد دارید که آن پنالتی لعنتی اتحاد و انسجام تیم را از بین برد و خروجی اش فصلی ناموفق برای استقلال بود؟

محض اطلاع تان می گویم که شما در فصل گذشته، فقط 2 بار برای استقلال گلزنی کردید و در بسیاری از بازی ها به دلیل مصدومیت های گاه و بی گاه غایب بودید. آن گاه دم از حساب کردن روی خود می زنید؟ کدام حساب؟ شما هرچه اعتبار دارید از نام استقلال و طرفدارانش دارید. آن موقع که پرویز مظلومی شما را از فجر سپاسی به استقلال آورد، چند نفر شما را می شناختند؟ امروز، اما پیراهنی را پوشیده اید که روزگاری بر تن امثال امیر قلعه نویی و مجتبی جباری بوده و حالا بنظر خیلی به تن شما گشاد است!

این ها را نوشتم که بگویم طرفداران استقلال خیلی وقت است که دیگر روی شما حساب نمی کند. کادرفنی هم ظاهرا باید برای همواره دست به چنین کاری بزند.

منبع: فرارو
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1512

به "آن چیپ لعنتی بس نبود آقا فرشید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آن چیپ لعنتی بس نبود آقا فرشید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید