تور ایرانشناسی برای اصحاب رسانه های اروپایی ، انجمن خبرنگاران اروپا آذر ماه به ایران می آیند

به گزارش تور بالی اندونزی، خبرنگاران: محمد ابراهیم لاریجانی مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در خصوص نقش سازمان میراث فرهنگی در برگزاری نمایشگاه های خارجی خارج از کشور گفت: متولی پاوویون جمهوری اسلامی در همه نمایشگاه های خارجی بخش خصوصی و خودگردان است، هزینه این نمایشگاه ها از طرف بخش خصوصی با یاری غرفه داران تامین می گردد و هیچگونه هزینه ای از سوی دولت پرداخت نمی گردد.

تور ایرانشناسی برای اصحاب رسانه های اروپایی ، انجمن خبرنگاران اروپا آذر ماه به ایران می آیند

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

وی اضافه نمود: بخشی را به نام ایرانشناسی ما به عنوان بخش خصوصی به نمایشگاه ها اضافه کردیم که سازمان میراث فرهنگی متولی آن است و برای این بخش اقوام مختلف، هنرمندان صنایع دستی و ... را به نمایشگاه ها اعزام می کنیم تا در کنار بخش تجاری و بیزینس بسته های تور بتوانیم ایران را هم معرفی کنیم.

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری ادامه داد: برای این معرفی یک سناریو تبلیغاتی اعم از به کارگیری ایرانیان خارج از کشور، حامیان ملی، گروه های اقوام و گروهای صنایع دستی به کار گرفته می شوند و در کنار آنها، کارگاه های صنایع دستی و ... نیز برپا خواهد شد.

لاریجانی در خصوص استفاده سازمان میراث فرهنگی از خطوط هوایی خارجی و رسانه های خارجی برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران اظهار کرد: در آذر ماه میزبان انجمن تور بالی اندونزی اروپایی در ایران هستیم که تور آشناسازی برای آنها در ایران با یاری بخش خصوصی انجام خواهد شد. مشابه این برنامه را نیز به صورت متعدد در سال خواهیم داشت، هفته گذشته نیز میزبان تلویزیون چین بودیم که از جاذبه های گردشگری ایران برای تلویزیون این کشور تصویربرداری کردند. در بخشی از این برنامه ها ما میزبان رسانه ها هستیم و گاهی بخش خصوصی میزبان است و ما به آنها یاری می کنیم.

او در پاسخ به اینکه آیا تحرم ها در این برنامه های تبلیغی و ارتباط با دیگر کشورها تاثیری داشته یا خیر؟ شرح داد: خوشبختانه سازمان میراث فرهنگی به خاطر ماهیت فرهنگی خود چندان از مناسبات تحریم متاثر نیست البته اینگونه هم نیست که هیچ تاثیری نگرفته باشد. در اروپا کسب و کارهای کوچک خارج از تحریم ها قلمداد می گردد و گردشگری در بسیاری بخش ها از آنجایی که بخش خصوصی به عنوان کسب و کار کوچک در آن درگیر است، از تحریم ها مصون می ماند.

منبع: چمدان
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 532

به "تور ایرانشناسی برای اصحاب رسانه های اروپایی ، انجمن خبرنگاران اروپا آذر ماه به ایران می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایرانشناسی برای اصحاب رسانه های اروپایی ، انجمن خبرنگاران اروپا آذر ماه به ایران می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید