حضور دکتر نمکی به عنوان وزیر، عامل موفقیت دولت در مبارزه با کروناست

به گزارش تور بالی اندونزی، سخنگوی دولت گفت: قطعاً یکی از عوامل موفقیت دولت در مبارزه با کرونا حضور دکتر نمکی در رأس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

حضور دکتر نمکی به عنوان وزیر، عامل موفقیت دولت در مبارزه با کروناست

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تور بالی اندونزی، علی ربیعی سخنگوی دولت در دیدار با تعدادی از اعضای نظام پرستاری کشور گفت: در فراگیری و بیماری کرونا، جامعه پرستاری و خانواده بزرگ درمان کشورمان لحظاتی چنان با شکوه و به یادماندنی را آفریدند که در حافظه تاریخی ایران و جهان باقی خواهد ماند.

وی اضافه کرد: آرامش نسبی امروز جامعه و حفظ خط پاندمی کرونا در ایران، محصول فداکاری های کادر درمان در موقعیت پرخطر مبارزه با ویروس کرونا است.

ربیعی با بیان اینکه شخص رئیس جمهور و تمام اعضای هیئت دولت قدردان تلاش های خستگی ناپذیر کادر درمان هستند، گفت: در شکلی فراگیرتر و تصویری کلانتر جامعه ایران ایثارگری های کادر درمان و سلامت این سرزمین را فراموش نخواهد کرد.

وی ادامه داد: پرستاران و سایر خانواده بزرگ کادر درمان در این برهه تاریخی به وظیفه خود عمل کرد و اکنون دولت وظیفه خود می داند برای رفع مسائل تور بالی اندونزین اقدامات لازم را انجام داده و از هیچ تلاشی برای حمایت از وزارت بهداشت فروگذار نخواهد کرد.

سخنگوی دولت گفت: قطعاً یکی از عوامل موفقیت دولت در مبارزه با کرونا حضور دکتر نمکی در رأس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1222

به "حضور دکتر نمکی به عنوان وزیر، عامل موفقیت دولت در مبارزه با کروناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دکتر نمکی به عنوان وزیر، عامل موفقیت دولت در مبارزه با کروناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید