اخبار سیاسی

اندیشمند مغربی بیان کرد؛ انزوای نظریه خاتمه تاریخ در عصر کرونایی

خبرنگاران/قم اندیشمند مغربی با مخدوش دانستن نظریه انتها تاریخ، عصر کرونا را عاملی مهم برای انزوای این نظریه دانست.

6 آبان 1399

قیمت کیت آزمایشگاهی در وزارت بهداشت متولی ندارد

دبیر مجمع انجمن های علوم آزمایشگاهی کشور، نسبت به بی اعتنایی مسئولان وزارت بهداشت به دادن پاسخ مناسب به مسائل و مسائل آزمایشگاه های تشخیص پزشکی، گلایه و انتقاد کرد.

28 مهر 1399

وحشت بن سلمان از توطئه های داخلی

یک پژوهشکده مطالعاتی در آمریکا در گزارشی گفت که ولیعهد عربستان نسبت به توطئه چینی ها علیه خود در خاندان حاکم این کشور بسیار نگران است و بیم دارد.

27 مهر 1399

موبا چیست؟ نگاهی به این سبک و بهترین بازی های موبا

در این مقاله قصد دارم به معرفی چهار بازی موبایی (MOBA) بپردازم که در سال 2020 همچنان بازی می شوند و جدی گرفته می شوند. این چهار بازی لیگ افسانه ها (League of Legends)، دوتا 2 (DOTA 2)، اسمایت (Smite) و قهرمانان طوفان (Heroes of the Storm) نام دارند. البته عبارت چهار موبای برتر غلط انداز...

26 مهر 1399

اعلام جزئیات پذیره نویسی دارا دوم

پذیره نویسی دارا دوم (صندوقی شامل باقی مانده سهام دولت در چهار پالایشگاه) از فردا شروع می گردد. سقف سرمایه­ گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی ایرانی) در مجموع دو صندوق قابل معامله اول و دوم دولتی، 50 میلیون ریال (پنج میلیون تومان) مشخص شده، پذیره نویسی برای هر...

19 مهر 1399

ارمنستان قدم بعدی درباره قره باغ را بیان کرد

فارس نوشت: نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان روز شنبه گفت که این کشور آماده آنالیز استقرار نیروهای حافظ صلح روس در منطقه مورد مناقشه قره باغ کوهستانی است.

17 مهر 1399

خبرنگاران توییت الکاظمی از واشنگتن درباره ترورهای بصره

بغداد- خبرنگاران- نخست وزیر عراق که به واشنگتن سفر نموده در واکنش به ترورهای بصره در توییتی نوشت که هر آنچه که ضروری است را برای محافظت از امنیت جامعه در برابر تهدیدهای غیرقانونی انجام می دهد.

15 مهر 1399

معین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام عراق گام خوبی بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، حنان الفتلاوی نماینده مجلس عراق به اقدام مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور در تعیین موعد برگزاری انتخابات مجلسی زودهنگام استقبال کرد.

10 مهر 1399

مکانیسم ماشه‬⁩ تنها نمایشی تبلیغاتی برای نجات ترامپ است و خاصیت دیگری ندارد

دبیر شورای عالی امنیت ملی مکانیسم ماشه‬⁩ را تنها نمایشی تبلیغاتی برای نجات ترامپ خواند و گفت که این مکانیسم خاصیت دیگری ندارد.

9 مهر 1399

وعده ماکرون برای ارسال یاری های مالی به لبنان

رئیس جمهوری فرانسه که در اقدامی تامل برانگیز امروز پنجشنبه وارد بیروت شد، پس از ملاقات با سران لبنان در کاخ بعبدا مواضع خود را بیان نمود.

8 مهر 1399

روسیه، اتحادیه اروپا را به سیاسی کاری متهم کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه بار دیگر به تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه مسکو واکنش نشان داد.

6 مهر 1399

خبرنگاران نمایندگان روسیه و اتحادیه اروپا درباره برجام مذاکره کردند

مسکو - خبرنگاران - معاون وزیر امور خارجه روسیه و نماینده اتحادیه اروپا در روسیه درخصوص برجام به گفت و گو و مذاکره پرداختند.

4 مهر 1399

هزینه درمان کرونا با دفترچه بیمه سلامت چقدر تمام می شود؟

معاون پشتیبانی سازمان بیمه سلامت درباره سهم سازمان بیمه سلامت از هزینه درمان مبتلایان کرونا، گفت: از آنجا که درمان این بیماری باید رایگان انجام شود، مابه التفاوت سهم بیمار توسط منابع دولتی پرداخت می شود که این رقم در بخش بستری 10 درصد و در بخش سرپایی...

3 مهر 1399

چاووش اغلو: بازگشایی مسجد ایا صوفیه یک موضوع داخلی است

رئیس دستگاه دیپلماسی ترکیه در نشست با همتای اسپانیایی خود تاکید نمود که بازگشایی مسجد ایا صوفیه یک موضوع داخلی محسوب می گردد.

2 مهر 1399

تحویل 840 هزار واحد مسکن مهر به مردم

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 840 هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل دادیم و770 درصد آن پیشرفت در دولت تدبیر و امید بوده است.

29 شهریور 1399

جمهوری موریس به دلیل نشت نفت در اقیانوس هند شرایط اضطراری زیست محیطی اظهار داشت

یورور نیوز نوشت: پراویند جوگنوت، نخست وزیر جمهوری موریس روز آدینه گفت که از فرانسه درخواست یاری نموده اند. وی اضافه نمود که این یک خطر برای جمعیت 1.3 میلیون نفری موریس است.

28 شهریور 1399

صالح و سید عمار الحکیم بر ضرورت اتحاد در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق تاکید کردند

رئیس جمهور و رهبر جریان حکمت ملی عراق بر ضرورت هماهنگی مشترک میان جریان های ملی این کشور در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق و دور نگاه داشتن آن از کشمکش های منطقه ای و بین المللی تاکید کردند.

27 شهریور 1399

آموزش مجازی؛ توفیق اجباری یا مایه نگرانی

تجربه آموزش از پشت لپ تاپ ها و حضور در کلاس هایی که وجود خارجی ندارند تحفه کرونا برای اغلب دانشجویان و دانش آموزان دنیا بود. دانشجویان ایرانی نیز از این پدیده آموزشی بی نصیب نماندند و از روزهای ابتدایی اسفند 98 دانشگاه ها یکی پس از دیگر با صدور اطلاعیه...

23 شهریور 1399

کناره گیری رییس هواوی در بریتانیا

با وجود این از الیور دودن، وزیر فرهنگ بریتانیا، انتظار می رود که بگوید از سال آینده هیچ یک از تجهیزات شرکت هواوی در شبکه به کار گرفته نمی شود. همین طور انتظار می رود که تاریخی برای خارج کردن تجهیزات موجود از شبکه درنظرگرفته شود.

21 شهریور 1399

پمپئو: آسیا و اروپا در تیررس ایران خواهد بود!

به گزارش خبرنگاران، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا روز سه شنبه در تلاشی مذبوحانه برای تشدید ایران هراسی در منطقه و دنیا با انتشار یک پیغام در توئیتر مدعی شد: اگر تحریم تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران در ماه اکتبر منقضی گردد، ایران قادر خواهد بود هواپیماهای...

19 شهریور 1399
تعداد: (325)