اخبار سیاسی

فهرست کامل اسم پسر که با حرف و آغاز می&zwnjشود

فهرست کامل نام و اسم پسر که با حرف و (واو) آغاز می گردد به همراه معنی اسم و معرفی ریشه اسامی (فارسی، عربی، کردی، ارمنی و ...).اسم با و - زیباترین اسم پسر با واو را اینجا بیابید.

26 دی 1399

انگلیس: دولت ایران اگر درباره برجام جدی است مصوبه مجلس را اجرایی نکند

مقام وزارت خارجه انگلیس گفت چنانچه دولت ایران درباره برجام جدی است، مصوبه مجلس شورای اسلامی را اجرا نکند.

20 دی 1399

واکنش پمپئو به طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم&zwnjها

خبرنگاران : وزیر خارجه آمریکا در بیانیه ای به طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها -مصوب مجلس شورای اسلامی- واکنش نشان داد.

18 دی 1399

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد

وزیر نفت در حکمی دکتر سیدمهدی هاشمی را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب کرد.

14 دی 1399

وزیر کشور ترکیه از پایان ساخت دیوار آغری-ایران خبر داد

وزیر کشور ترکیه در توییتی گفت که ساخت دیوار مرزی 81 کیلومتری آغری -ایران به خاتمه رسیده است.

12 دی 1399

کوشش مجلس برای حذف دخالت دولت در مشخص دستمزد کارگران

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از تدوین طرحی مبنی بر حذف دخالت دولت در مشخص دستمزد کارگران اطلاع داد و گفت: دخالت دولت در مشخص مزد باید تغییر کند.

11 دی 1399

خبرنگاران سفیر ایران با وزیر آموزش عالی یمن دیدار و گفت وگو کرد

تهران - خبرنگاران - حسن ایرلو سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن روز یکشنبه با وزیر آموزش عالی این کشور در صنعا دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه رایزنی کرد.

7 دی 1399

خبرنگاران خاتمه ترامپ و ترامپیسم

تهران- خبرنگاران- همانطور که پیش از این نیز پیش بینی می شد دونالد ترامپ درنهایت با اعلام دستور رسمی شروع فرایند انتقال قدرت تسلیم واقعیت های ساختاری و قانون اساسی در ایالات متحده شد تا تیم بایدن بتواند فرآیند به دست گیری کاخ سفید را شروع کند.

5 دی 1399

بازتاب موافقت ترامپ با انتقال قدرت به بایدن

تلویزیون سی ان ان گزارش داد؛ دولت منتخب جو بایدن انتها می تواند کار خود را آغاز کند.

4 دی 1399

واکنش تند هاشمی طبا به مطلب کیهان

روزنامه کیهان در مطلبی نوشت: زمزمه مذاکره، راه های غیر آمریکا و اروپا را هم برای ما ناامن می نماید چرا که باعث سردرگمی کشور هایی نظیر چین، روسیه و هند می گردد! آنان با این زمزمه ها درباره صداقت ما در اصلاح سیاست خارجی و روی کردن به سیاست اولویت شرق شک می...

3 دی 1399

لودریان: با بایدن درباره بی مسئولیتی ترامپ موافقیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورو نیوز، ژان ایو لودریان وزیر خارجه فرانسه، گفت که با جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا درباره بی مسئولیتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی این کشور هم نظر است.

3 دی 1399

مرکز پژوهش های مجلس: نرخ بیکاری در بهار امسال 24 درصد است نه 9.8 درصد

مرکز پژوهش های مجلس اظهار داشت محاسبات نشان می دهد در صورتی که افراد شاغل و بیکار اضافه شده به جمعیت غیرفعال همچنان در بازار کار باقی می ماندند، نرخ بیکاری در بهار سالجاری به جای 9.8 درصد اعلام شده توسط مرکز آمار ایران به 24 درصد می رسید.

1 دی 1399

تعداد آرای بایدن در آستانه 80 میلیون نفر رسید

در حالی که شمارش آرا در سراسر ایالات متحده ادامه دارد، تعداد آرای جو بایدن نامزد دموکرات به مرز 80 میلیون رای رسیده است.

30 آذر 1399

عباس عبدی: اصل 75 را تعمیم دهید

عباس عبدی روزنامه نگار و تحلیلگر در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: می گویند در اقتصاد سواری مجانی نداریم ولی باید دانست هیچ گونه خدمت مجانی در هیچ حوزه ای نداریم مگر اینکه بعضی افراد صدقه دهند یا از روی خیرخواهی کاری نمایند. که البته، چون نیک بنگریم،...

29 آذر 1399

جزئیات نحوه فعالیت بانک ها در شهرهای قرمز

خبرنگاران- شورای پول و اعتبار در جلسه عصر امروز خود به منظور حفظ سلامت کارکنان نظام بانکی و تداوم خدمت رسانی به عموم مردم مقرر کرد، شعب بانکها و موسسات اعتباری در مناطق قرمز، حداکثر با یک دوم نیروی انسانی شاغل در آن شعب و با رویکرد تداوم خدمت به شهروندان...

28 آذر 1399

خبرنگاران غریب آبادی: عربستان کارهای غلط خود را گردن دیگران نیندازد

لندن- خبرنگاران- نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین در واکنش به اظهارات ضد ایرانی وزیر مشاور در امور خارجه عربستان سعودی توضیح داد: کارهای غلط خود را گردن دیگران نیندازید.

28 آذر 1399

توسعه و دموکراسی خواهی: تلازم یا عدم تلازم؟

پیشرفت و توسعه نزد عموم اندیشمندان علوم انسانی با مردم سالاری، پاسخ گویی حکومت، انتخابات آزاد و به طور کلی حکمرانی خوب گره خورده است. بررسی تجارب جهانی نشان می دهد بسیاری از کشور ها توفیق چندانی در دستیابی به مردم سالاری نداشته اند. مؤسسات مختلف، دستیابی...

25 آذر 1399

همگرایی مالی، مقدمه ای برای ایجاد و توسعه همکاری های منطقه ای

دکتر رضا سیمبر گفت: یعنی حتی اگر در نقطه ای تنش وجود داشته یا سطح همکاری ها پایین باشد،به وسیله همگرایی های مالی راه برای گسترش همکاری ها هموار می گردد.

24 آذر 1399

آیین بهره برداری از طرح های ملّی آموزش و پرورش و بهداشت آغاز شد

آیین بهره برداری از طرح های ملّی وزارت های آموزش و پرورش و بهداشت، از دقایقی قبل با حضور حجّت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور آغاز شد.

23 آذر 1399

لبنان، تصمیم برای تعطیلی دوهفته ای کشور

منابعی در لبنان از تصمیم کمیته مسئول بحران کرونا برای تعطیلی دوهفته ای این کشور در پی افزایش شمار مبتلایان به این ویروس خبر دادند.

22 آذر 1399
تعداد: (365)