رجبی مشهدی: خاموشی ها نسبتاً کاهش یافته

به گزارش تور بالی اندونزی، سخنگوی صنعت برق گفت: با اقداماتی که اجرا شده مخصوصاً همکاری بخش صنعت، خاموشی ها نسبتاً کاهش پیدا کرده است.

رجبی مشهدی: خاموشی ها نسبتاً کاهش یافته

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، مصطفی رجبی مشهدی در رابطه با خاموشی های 24 ساعت گذشته افزود: بخش صنعت با جابجایی بار در ساعات اوج مصرف با ساعات پایانی شب باعث شد که بخشی از حجم بار کاهش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه در صورتی که بخش صنعت تعمیراتی که قرار بود در ماه های آینده انجام دهد را به این روزها انتقال نماید گفت: در صورت انجام تمهیدات لازم و همکاری مردم، امیدواریم اقدامات تأثیرگذار باشد و از اندازه خاموشی ها کاسته شود.

رجبی مشهدی با بیان اینکه خاموشی ها برای اغلب نقاط کشور است یادآور شد: خاموشی ها شهرهای کوچک و بزرگ ندارد و اغلب نقاط کشور را در بر می گیرد.

وی به وقوع حادثه در منطقه ها مختلف برای تجهیزات اشاره کرد و گفت: این حوادث به خاطر افزایش مصرف است که به تجهیزات آسیب می رساند و همکاران ما به صورت تمام وقت آمادگی رسیدگی و برطرف عیوب را دارند.

این مقام مسئول به حادثه دیروز ترانسفورماتور تهران پارس (شرق تهران) اشاره کرد و افزود: ترانسفورماتور تهران پارس دچار آسیب دیدگی و آتش سوزی شد و منجر به ایجاد محدودیت هایی در آن منطقه شد که با تلاش همکاران ما بخشی از مصرف به منطقه ای دیگر منتقل شد، ولی همچنان در تلاش برای برطرف کردن مشکل ترانسفورماتور تهران پارس هستیم که در صورت برطرف مشکل به طور دقیق به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

وی یادآور شد: تا برطرف شدن این مشکل مردم منطقه ها تهران پارس و قیطریه و دیگر بخش های شرق تهران دچار محدودیت هایی خواهند بود که امیدواریم به زودی برطرف شود.

صرفه جویی در بخش اداری 500 تا 600 مگاوات است

سخنگوی صنعت برق گفت: عمدتاً در بخش اداری صرفه جویی که اجرا شده است 500 تا 600 مگاوات بیشتر نیست و باید برای حل مشکل، راهکاری برای اصلاح ساعت کار اعمال شود که این تاثیرگذارتر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1858

به "رجبی مشهدی: خاموشی ها نسبتاً کاهش یافته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجبی مشهدی: خاموشی ها نسبتاً کاهش یافته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید