سامانه برگزاری آزمون غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی ایجاد می شود

به گزارش تور بالی اندونزی، معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در حال آماده سازی سامانه ای برای برگزاری آزمون متمرکز غیرحضوری هستیم که شیوه نامه و دستورالعمل اجرایی آن به واحد های استانی اعلام خواهد شد.

سامانه برگزاری آزمون غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی ایجاد می شود

به گزارش گروه دانشگاه تور بالی اندونزی، محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری آزمون های متمرکز نیم سال دوم 99-98 این دانشگاه به صورت غیرحضوری خبر داد.

وی گفت: براساس مصوبه جلسه مورخ 25 خرداد 99 هیئت رئیسه این دانشگاه و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی، مقرر شد آزمون های متمرکز سرانجام نیم سال دوم 99-98 به صورت مجازی و غیر حضوری در زمان های مشخص شده قبلی (11لغایت 17 مرداد) برگزار شود.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: لذا واحد های استانی و مراکز آموزشی باید در این خصوص اطلاع رسانی های لازم را به مدرسان و دانشجویان انجام دهند.

وی افزود: به منظور فراهم کردن زیر ساخت های لازم در حال آماده سازی سامانه ای برای برگزاری آزمون متمرکز غیرحضوری هستیم که شیوه نامه و دستورالعمل اجرایی آن متعاقبا به واحد های استانی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1247

به "سامانه برگزاری آزمون غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی ایجاد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه برگزاری آزمون غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی ایجاد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید