صالح و سید عمار الحکیم بر ضرورت اتحاد در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق تاکید کردند

به گزارش تور بالی اندونزی، رئیس جمهور و رهبر جریان حکمت ملی عراق بر ضرورت هماهنگی مشترک میان جریان های ملی این کشور در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق و دور نگاه داشتن آن از کشمکش های منطقه ای و بین المللی تاکید کردند.

صالح و سید عمار الحکیم بر ضرورت اتحاد در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق تاکید کردند

به گزارش گروه بین الملل تور بالی اندونزی، برهم صالح رئیس جمهور عراق و سید عمار الحکیم رهبر جریان حکمت ملی روز شنبه در دیدار با یکدیگر در بغداد بر ضرورت حفظ حاکمیت عراق و دور نگاه داشتن آن از کشمکش های بین المللی تاکید کردند.

دفتر اطلاع رسانی رئیس جمهور عراق در بیانیه ای گفت که در این دیدار تازه ترین تحولات سیاسی و امنیتی در کشور مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت حمایت از دولت فعلی برای اجرای برنامه های خود و به خصوص برگزاری انتخابات زودهنگام و شفاف و پاسخ به خواسته های عراقی ها در تحقق اصلاحات مطلوب تاکید شد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری بغداد الیوم، در ادامه این بیانیه آمده است: رئیس جمهور به الحکیم به مناسبت سومین سالروز تاسیس جریان حکمت ملی تبریک گفت و برای رهبری و کادر آن موفقیت همیشگی در راستای خدمت به میهن آرزو کرد.

بر اساس این بیانیه دو طرف همچنین بر اهمیت یکپارچگی تلاش ها و هماهنگی مشترک میان جریان های ملی به منظور تحکیم دفاع از حاکمیت عراق و تقویت امنیت و ثبات آن و دور نگاه داشتن آن از کشمکش های بین المللی و منطقه ای تاکید کردند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1275

به "صالح و سید عمار الحکیم بر ضرورت اتحاد در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق تاکید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالح و سید عمار الحکیم بر ضرورت اتحاد در دفاع از حاکمیت و امنیت عراق تاکید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید