مجلس لوایح دولت را در اولویت قرار داده است

به گزارش تور بالی اندونزی، تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه مجلس گفت مجلس لوایح ارسالی دولت را در اولویت آنالیز قرار می دهد و در حال حاضر سه لایحه دوفوریتی در نوبت آنالیز صحن علنی مجلس واقع شده است.

مجلس لوایح دولت را در اولویت قرار داده است

به گزارش روابط عمومی مجلس، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهوری مبنی بر اینکه مجلس به لوایح دولت رسیدگی کند، گفت: دولت 88 لایحه را در دوره قبل به مجلس ارسال کرده بود که همه آن ها برای آنالیز به کمیسیون های تخصصی ارجاع شده است. همچنین دولت چندین لایحه را در قالب لوایح دو فوریتی به مجلس فرستاده بود، از این رو با وجود آنکه 28 طرح دوفوریتی نمایندگان در نوبت آنالیز قرار داشت و اکثراً هم مرتبط با مسائل روز مردم بود، با این حال ما لوایح دولت را در اولویت آنالیز قرار دادیم.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سه لایحه دوفوریتی در نوبت آنالیز صحن علنی قرار گرفته است، افزود: اگر امروز لایحه ای به دست ما برسد، ما همانند لوایح مالیات بر ارزش اضافه کرده و چک، دو روز بعد آن را در دستور کار صحن قرار می دهیم، از طرف دیگر لوایح عادی ارسال شده از سوی دولت نیز در شرایط کنونی در دستور کار آنالیز کمیسیون های تخصصی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1436

به "مجلس لوایح دولت را در اولویت قرار داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس لوایح دولت را در اولویت قرار داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید