مشکل مسکن مهر بروجرد تا انتها سال مرتفع می گردد

به گزارش تور بالی اندونزی، خبرنگاران/لرستان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: مشکل مسکن مهر بروجرد تا انتها سال مرتفع می گردد.

مشکل مسکن مهر بروجرد تا انتها سال مرتفع می گردد

جهت دریافت خدمات قیمت الاچیق ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

احمد اصغری مهرآبادی امروز یازدهم شهریورماه در جمع تور بالی اندونزی، اظهار کرد: عمده مسائل مسکن مهر بروجرد در مورد فضای عمومی و خدماتی است.

وی توضیح داد: این امر نیازمند آنالیز بیشتر، همکاری بین بخشی و تخصیص اعتبار است تا مسائل برطرف گردد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: براساس تصمیم گیری ها و آنالیز صورت گرفته برطرف مسائل مسکن مهر بروجرد در نیمه دوم امسال شروع می گردد و کوشش می کنیم تا خاتمه امسال مرتفع گردد.

مهرآبادی افزود: پروژه مسکن مهر بروجرد به صورت کامل واگذار شده و تنها 52 واحد آن با مسائلی همراه بوده که تا به امروز واگذار نشده است.

وی بیان نمود: عدم فضای بهداشتی درمانی، آموزشی و خدمات شهری از دیگر مسائل مسکن مهر بوده که برطرف مسائل در نیمه دوم سال شروع می گردد و تا خاتمه سال به بهره برداری می رسد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: یک باب مسجد نیز در سایت مسکن مهر بروجرد احداث خواهد شد و برای کلانتری نیز زمین در نظر گرفته شده است.

مهرآبادی اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی نیز از این طرح ها در راستای تکمیل و خدمات رسانی به شهروندان حمایت می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1246

به "مشکل مسکن مهر بروجرد تا انتها سال مرتفع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل مسکن مهر بروجرد تا انتها سال مرتفع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید