نشست آنالیز کارکرد های نمایشگاهی نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزار می گردد

به گزارش تور بالی اندونزی، به گزارش خبرنگاران ، با توجه به برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ایبنا با اتکا به سنت نقد و گفت وگو، سلسه جلسات آنالیز عملکرد و ارزیابی این رویداد را در ابعاد مختلف آن اعم از اجرایی، فنی، صنفی، حمایتی و رسانه ای، با حضور کارشناسان و اهالی صنعت نشر در محورهای مختلف، برپا می نماید.

نشست آنالیز کارکرد های نمایشگاهی نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزار می گردد

چهارمین نشست از سلسله نشست های ایبنا، سه شنبه (5اسفند ماه) با عنوان آنالیز کارکرد های نمایشگاهی نمایشگاه مجازی کتاب تهران ساعت 10 در اتاق گفت و گوی خبرنگاران برگزار می گردد.

دراین نشست آزاده نظر بلند، معاون کتاب و فرهنگ مدیر عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران؛ علی حاجی تقی، مدیر انتشارات و کتابفروشی ارمغان طوبی؛ نیایش سرامی، مدیر انتشارات باد و محمد تقی عرفان پور، مدیر انتشارات علوم دانشگاهی به عنوان کارشناس حضور خواهند داشت.

با توجه به تکثر نظرات و نقدها احتمالی نزد اهالی نشر و کارشناسان این حوزه، نشست ها در فضای وبیناری قابل دسترسی به صورت برخط برگزار می شوند و علاقه مندان می توانند نظرات خود را حول محورهای مربوطه، اظهار نمایند.

شرکت در وبینارها

علاقه مندان می توانند در زمان معین شده برای هر نشست، به وسیله آدرس زیر در وبینارهای تخصصی خبرنگاران، شرکت نمایند:

https://www.skyroom.online/ch/hadi-hir/book-ibna

نخستین نشست با عنوان آنالیز ساختار و میزان کارآمدی سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور فرشید فرح خواه، مدیر سایت نخستین نمایشگاه کتاب مجازی تهران، جلال ذکایی، مدیر پیشین اداره چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید احمد عبدالصالحی، مدیرعامل شرکت ارمغان راه طلایی، محمد عَبقری، معاون مدیر سوره مهر الکترونیک برگزار گردید.

دومین نشست با عنوان ماهیت نمایشگاه؛ تخصیص یارانه و تاثیر آن بر بازار نشر با حضور علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود آموزگار، مدیر نشر کتاب آمه برگزار گردید.

نشست سوم با عنوان نمایشگاه مجازی کتاب؛ موزعان و کتاب فروشان با حضورابراهیم کریمی، مدیر مرکز پخش گزیده، محسن بهشتیان، مدیر کتاب فروشی لارستان (مهمان آنلاین) و علیر ضا بهشتی، مدیر نشر روزنه در خبرنگاران برگزار گردید.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، به همت موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و همکاری شرکت ملی پست ایران، با مشارکت 1732 ناشر از سراسر کشور، از یکم لغایت دهم بهمن ماه برگزار گردید و در طول این 10 روز، یک میلیون و 254هزار و 599 نسخه کتاب به ارزش 640 میلیارد و 258میلیون و 77هزار و 568 ریال کتاب با تخفیفات نمایشگاهی فروخته شد و در اختیار خریداران نهاده شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1650

به "نشست آنالیز کارکرد های نمایشگاهی نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست آنالیز کارکرد های نمایشگاهی نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید