نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی تشدید می گردد خبرنگاران

به گزارش تور بالی اندونزی، چهل و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار گردید.

نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی تشدید می گردد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران،در این جلسه دکتر نوروزی ضمن قدردانی از همراهی جامعه ورزشی در اجرای پروتکل های بهداشتی، گفت: امیدواریم جامعه عزیز ورزشی کشور همچنان با جدیت نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام نمایند تا همچون ماه های گذشته با کمترین میزان آسیب، این مرحله از اوج گیری بیماری را نیز پشت سر بگذاریم.

دکتر نوروزی با اشاره به صدور مجوز اردوهای ملی و بعضی مسابقات و لیگ ها در شرایط اوج بیماری در سال گذشته، گفت: همان طور که وزارت بهداشت در آن مقطع با از سرگیری فعالیت های ورزشی طبق ضوابط و مقررات خاص موافقت کرد، طبیعی است در حال حاضر نیز با رعایت جدی تر پروتکل ها و تشدید نظارت ها، بعضی فعالیت های ورزشی پیگیری گردد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد فرایند واکسیناسیون المپیکی ها و پارالمپیکی ها گفت: خوشبختانه با همراهی همکاران گرانقدرمان در وزارت بهداشت، بیش از 100 نفر از ورزشکاران پارالمپیکی در مرحله اول واکسینه شدند و با توجه به تهیه لیست المپیکی ها، پیگیری لازم در مورد واکیسناسیون آنها در حال اجرا بوده و به زودی انجام خواهد شد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی یادآور شد: بعضاً سهل انگاری هایی در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی در بعضی رشته های ورزشی مشاهده شده است که در این خصوص تذکرات لازم صادر شده و در صورت تکرار این تخلفات، لغو مسابقات ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1719

به "نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی تشدید می گردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی تشدید می گردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید