هیچ کس نمی تواند مانع اجرای اقتصادمقاومتی گردد

به گزارش تور بالی اندونزی، به گزارش خبرنگاران، اسحاق جهانگیری امروز دوشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در مورد پروژه های پیشنهادی برنامه ملی پیش برد برون گرایی اقتصاد برگزار گردید، گفت: در پیش برد برون گرایی اقتصاد که یکی از مولفه های آن توسعه صادرات است، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از دستگاه ها حمایت خواهد نمود و هیچ نهاد یا فردی نمی تواند مانع از اجرای برنامه های مصوب گردد و همه باید خود را با تصمیمات ستاد هماهنگ نمایند، چراکه مسئولیت اصلی فرماندهی اقتصاد مقاومتی با این ستاد است.

هیچ کس نمی تواند مانع اجرای اقتصادمقاومتی گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ ارزان تهران از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

وی، ضرورت تدوین راهبردهای تعیین در مورد سطح و نحوه مناسبات مالی و تجاری با کشورهای مختلف جهان از سوی دستگاه های ذی ربط را خواهان شد و از دستگاه های دولتی خواست تا شرایط را برای شکل گیری شرکتهای بزرگ و بخش خصوصی قدرتمند در داخل به منظور حضور در عرصه تجارت بین المللی را فراهم آورند.

معاون اول رئیس جمهور توضیح داد: جمهوری اسلامی ایران باید به صندلی واقعی خود در زنجیره اقتصاد جهانی دست یابد و اقتصادش به نحوی به اقتصاد جهانی گره بخورد که قطع ارتباط با ایران برای کشورهای دیگر ناممکن و هزینه بر باشد.

در این جلسه که وزرای نفت، راه و شهرسازی، نیرو، اقتصاد و دارایی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون علمی و فناوری، معاون اجرایی، معاون امور مجلس رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور داشتند، گزارشی از تدوین چندین طرح در حوزه های مختلف بانکی و سرمایه ای، صنعتی، زیربنایی با هدف برون گرا کردن اقتصاد ارایه و پیرامون نحوه بهتر اجرایی شدن برنامه ها بحث و گفتگو انجام شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 966

به "هیچ کس نمی تواند مانع اجرای اقتصادمقاومتی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ کس نمی تواند مانع اجرای اقتصادمقاومتی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید