یک انتصاب در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اجرایی سازی برنامه تحول وزارتخانه کلید خورد

به گزارش تور بالی اندونزی، تهران (پانا) - محمد مهدی اسماعیلی در حکم انتصاب محمد رحمتی به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی این وزارتخانه؛ بر اجرایی سازی شدن برنامه تحول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید نمود.

یک انتصاب در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اجرایی سازی برنامه تحول وزارتخانه کلید خورد

به گزارش روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم محمد مهدی اسماعیلی خطاب به محمد رحمتی چنین آمده است: با عنایت به تجربه و سوابق ارزشمند علمی جنابعالی در حوزه برنامه ریزی و سیاستگذاری فرهنگی و نظر به شناخت از تعهد و توانایی در تعامل با پژوهشگران و اساتید، به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند قادر متعال و بهره گیری از ظرفیت پژوهشگران و نیروی انسانی متعهد و انقلابی در تقویت و توسعه تحقیقات و پژوهش های مورد احتیاج وزارتخانه و با امعان نظر به اهداف و توضیح وظایف دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی انشالله قرین توفیق و تایید الهی باشید.

اجرایی سازی برنامه تحول وزارتخانه مهم ترین ماموریت شما می باشد. ضروری است با حضور قوی در کارگروه تحول وزارتخانه اهداف مهم این برنامه را با همکاری همه بخش ها محقق سازید.

محمد مهدی اسماعیلی انتظارات خود را از از دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی چنین برشمرد:

برنامه ریزی و نظارت به منظور تحقق سیاست های فرهنگی، هنری و رسانه ای وزارتخانه

آنالیز کارشناسی و اظهار نظر علمی در خصوص لوایح، مقررات، آیین نامه ها و طرح های ارجاعی

تعامل و بهره مندی از ظرفیت های علمی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و دفاتر مطالعاتی معاونت های وزارتخانه در راستای انجام وظایف

پیگیری و اجرایی سازی سند تحول دولت مردمی و ارائه گزارش مستمر از فرایند اجرای آن

یک انتصاب در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛اجرایی سازی برنامه تحول وزارتخانه کلید خورد

محمد رحمتی متولد سال 1363 و دانش آموخته دکترای جامعه شناسی دانشگاه تهران است. از جمله سوابق مدیریتی وی می توان به قائم مقام و معاون اجرایی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر هیأت صدور مجوز و نظارت بر عرضۀ کالای شامل آثار دیداری و شنیداری به وسیله رسانه برخط در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس اداره رصد و آنالیز موسسه فرهنگی هنری توسعه ارتباطات و اطلاعات وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی و ... اشاره نمود.

مدرس دانشگاه، عضو سابق شورای سردبیری سایت شهر دانشجویان متعلق به جهاد دانشگاهی، عضو ستاد تدوین تدوین و توسعه برنامه ششم توسعه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... از دیگر سوابق مدیریتی و علمی محمد رحمتی است.

پیش از این محمدجواد مرادی نیا عهده دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 2209

به "یک انتصاب در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اجرایی سازی برنامه تحول وزارتخانه کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک انتصاب در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ اجرایی سازی برنامه تحول وزارتخانه کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید