اجباری در بازگشایی دانشگاه ها برای دانشجویان دکتری از اردیبهشت ماه نیست، دریافت گواهی سلامت شرط حضور در دانشگاه

به گزارش تور بالی اندونزی، وزارت علوم درباره مصوبات تازه هیئت دولت و ستاد کرونا برای بازگشایی دانشگاه ها از ابتدای اردیبهشت ماه بخشنامه ای را صادر کرد.

اجباری در بازگشایی دانشگاه ها برای دانشجویان دکتری از اردیبهشت ماه نیست، دریافت گواهی سلامت شرط حضور در دانشگاه

به گزارش خبرنگار دانشگاه تور بالی اندونزی، پس از اعللم تصمیم بازگشایی دانشگاه ها برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از ابتدای اردیبهشت ماه از سوی رییس جمهور، وزارت علون بخشنامه مهمی پیرامون تصمیمات اخیر هیئت دولت به شرح زیر اظهار داشت:

دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مجاز هستند از آغاز اردیبهشت ماه 99 امکان حضور دانشجویان دوره دکتری خود را با لحاظ شرایط زیر در دانشگاه فراهم آورند:

کلاس های درسی ترجیحا به صورت الکترونیکی برگزار می شود مگر به تشخیص استاد و به منظور رفع اشکال با رعایت فاصله افراد و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کلاس های بزرگ و دارای تهویه مناسب.

دانشجویانی که برای پیشبرد و انجام رساله خود نیاز به حضور و فعالیت در آزمایشگاه و کارگاه دارند می توانند با رعایت ضوابط بهداشتی و تا حد امکان به صورت تک نفره از فضای آزمایشگاه یا کارگاه استفاده کنند. در صورت لزوم ساعات کاری آزمایشگاه و کارگاه بین دانشجویان توزیع و برنامه حضور آنها در روزها و زمان های مختلف تنظیم شود.

قبل و بعد از حضور هر دانشجو در آزمایشگاه و کارگاه، قسمت های مورد استفاده و تجهیزات و وسایل به نحو موثر ضدعفونی شود.

همه این دانشجویان برای حضور در محیط دانشگاه ملزم به دریافت گواهی سلامت از مراکز بهداشتی هستند.

تلاش شود تا دوره ها و رشته های نظری ترجیحا به صورت الکترونیکی برگزار شوند و الزامی به حضور فیزیکی دانشجویان نباشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 7 خرداد 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1053

به "اجباری در بازگشایی دانشگاه ها برای دانشجویان دکتری از اردیبهشت ماه نیست، دریافت گواهی سلامت شرط حضور در دانشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجباری در بازگشایی دانشگاه ها برای دانشجویان دکتری از اردیبهشت ماه نیست، دریافت گواهی سلامت شرط حضور در دانشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید