اسماعیل پور: فصل بعد هم در چین بازی می کنم، سطح فوتسال ایران فراتر از آسیاست

به گزارش تور بالی اندونزی، ملی پوش فوتسال گفت: پیشنهاداتی از تیم های داخلی و خارجی دارم، ولی تصمیم دارم فصل بعد نیز در چین بازی کنم.

اسماعیل پور: فصل بعد هم در چین بازی می کنم، سطح فوتسال ایران فراتر از آسیاست

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

احمد اسماعیل پور بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان در گفت و گو با درباره دعوت شدنش به تیم ملی گفت: سرمربی تیم ملی در اردوی اخیر سعی نموده است در کنار جوانان از چند بازیکن با تجربه هم استفاده کند تا انگیزه و روحیه خوب در بین این جوانان به وجود آید.

جوانان دعوت شده به تیم ملی در کنار با تجربه ها شرایط خوبی را رقم زدند

او اضافه نمود: در اردوی اخیر تیم ملی تمرینات خیلی خوبی را انجام دادیم تا جوانان دعوت شده به تیم ملی در کنار سایر بازیکنان با تجربه هماهنگ شوند.

بازیکنان دعوت شده به اردوی اخیر تیم ملی همگی از ستاره های لیگ برتر بودند

بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان درباره این که در اردوی اخیر تیم ملی ناظم الشریعه سعی کرد بیشتر از بازیکنانی دعوت کند که در این چند هفته اخیر لیگ عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند بیان داشت: بازیکنانی که به این اردو دعوت شدند همگی از ستاره های تیم خودشان بودند. به جز بازیکنان تیم مس سونگون که درگیر رقابت های جام باشگاه های آسیا هستند و گیتی پسند و بعضی از بازیکنان مصدوم، ناظم الشریعه سعی کرد از این فرصت استفاده کند و بعضی از بازیکنان جوان را به تیم ملی دعوت کند تا آن ها را برای مسابقات آینده محک بزند.

تیم های شرکت نماینده در آستاراخان جزو 10 تیم برتر دنیا هستند

اسماعیل پور درباره بازی تدارکاتی تیم ملی در اردوی آستاراخان روسیه و همچنین شرکت در تورنمنت چهار جانبه این کشور گفت: در این تورنمنت بازی های بسیار سختی را داریم و هر سه تیم روسیه، آذربایجان و قزاقستان از تیم های شناخته شده هستند. این تیم ها در ترکیب خود از بازیکنان برزیلی زیادی استفاده می نمایند و هر سه کشور، جزو 10 تیم برتر دنیا هستند و امیدوارم بعد از مدت طولانی که بازیکنان تیم ملی دور هم جمع نشده اند، این تورنمنت چهار جانبه بتواند یاری کند تا خود را با قدرت آماده حضور در رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا کنیم.

سطح فوتسال ایران فراتر از آسیا است

بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان همچنین درباره بازی های تیم ملی در مقدماتی جام ملت ها و صعود مستقیم به این رقابت ها بیان داشت: به نظر من اگر با ترکمنستان و قرقیزستان نیز هم گروه نمی شدیم می توانستیم به جام ملت ها صعود کنیم، زیرا سطح فوتسال ایران فراتر از آسیا است و بیشتر برنامه های کادر فنی و به خصوص سرمربی تیم ملی، برای مقدماتی جام دنیای و حتی جام دنیای است.

فصل بعد هم در چین بازی می کنم

اسماعیل پور بازیکن فصل گذشته تیم مانژو چین درباره این که آیا قرار است فصل بعد هم در لیگ چین بازی کند گفت: چند پیشنهاد از کشور های مختلف دارم، حتی از خود ایران هم چند باشگاه پیشنهاد بازی داده اند. اما به احتمال بسیار زیاد فصل بعد هم در لیگ چین بازی خواهم کرد. زیرا بازی در این کشور از لحاظ اقتصادی برای من به صرفه تر است.

سطح کیفی فوتسال ایران قابل قیاس با چین نیست

او درباره این که آیا سطح کیفی لیگ چین با ایران قابل مقایسه است اضافه نمود: به هیچ عنوان قابل قیاس نیست. مطمئنا لیگ ما نسبت به لیگ چین پویاتر و جذاب تر است. من طی چند سال اخیر از لیگ این کشور پیشنهاداتی را دریافت می کردم و چون در آن سال ها از لحاظ اقتصادی لیگ چین با لیگ ایران هیچ تفاوتی نداشت اصلا به بازی کردن در چین فکر نمی کردم.

فعلا تصمیم ندارم در ایران بازی کنم

او در خصوص این که آیا به بازی کردن در ایران فکر می نماید یا خیر بیان داشت: هنوز تصمیمی برای بازی کردن در ایران نگرفته ام و همان طور که گفتم به احتمال زیاد فصل بعد را هم در چین بازی می کنم. به جز تیم مانژو، از دو تیم دیگر در این کشور نیز پیشنهاداتی را دریافت نموده و با یکی از این باشگاه ها تا حدودی به توافقات کامل رسیده ام و فقط بر سر یک سری مسائل جزئی در حال گفت و گو هستیم و قرار است که قرارداد خودم را بعد از رقابت های جام باشگاه های دنیا ثبت کنم.

هفته آینده شنزن را در جام باشگاه های دنیا همراهی می کنم

او در ادامه صحیت هایش درباره حضور در تیم شنزن چین گفت: قرار است هفته آینده به عنوان یار یاریی به تیم شنزن اضافه شوم تا این تیم را در جام باشگاه های دنیا که در تایلند برگزار می گردد همراهی کنم.

شنزن در گروه بسیار سختی واقع شده است

احمد اسماعیل پور همچنین درباره تیم شنزن چین و حضور در جام باشگاه های دنیا گفت: قرار است به جز من و علی اصغرحسن زاده یک بازیکن دیگر هم از کشورمان به این تیم اضافه گردد تا شنزن را در جام باشگاه های دنیا همراهی کند. سال جاری شنزن تیم ضعیفی است و در جام باشگاه های دنیا در گروه بسیار سختی قرار گرفته است.

مسئولان از فوتسال بیشتر حمایت نمایند

بازیکن تیم ملی فوتسال گفت: امیدوارم مسئولان حمایت های لازم را از فوتسال انجام دهند. در این چند سال اخیر وقتی مسابقات آسیایی و یا دنیای پیش می آید به یاد می افتند که به فوتسال سر بزنند و امیدوارم بازیکنان تیم ملی فوتسال کشورمان به آن چه که حقشان است برسند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 323

به "اسماعیل پور: فصل بعد هم در چین بازی می کنم، سطح فوتسال ایران فراتر از آسیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسماعیل پور: فصل بعد هم در چین بازی می کنم، سطح فوتسال ایران فراتر از آسیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید