ایتالیایی ها هم خواستار سهام باشگاه پرسپولیس شدند

به گزارش تور بالی اندونزی، خبرنگاران: باشگاه جنوای ایتالیا خواهان خرید سهام باشگاه پرسپولیس شد.

ایتالیایی ها هم خواستار سهام باشگاه پرسپولیس شدند

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیمی از مسئولان باشگاه جنوای ایتالیا که به دعوت اتحادیه فوتبال ایران به کشورمان آمده اند، امروز (شنبه) جلسه ای را در محل اتحادیه فوتبال برگزار کردند.

در این جلسه عزیزالله محمدی، صادق درودگر، کاظم اولیایی، مهدی دادرس، علی کاظمی، تهرانی، مانوسی فر و براتی حضور داشتند و سه نماینده از باشگاه جنوای ایتالیا به نام های جولیو مونگاردی، دومینیکو یاروسی و استفانو امیرانت نیز حاضر بودند که هر کدام از آنها برای دقایقی صحبت کردند. نکته جالب اینجا بود که طرف ایتالیایی که معاون مالی باشگاه جنوا بود، درخواست داشت که بتواند در فوتبال ایران سرمایه گذاری کند و بتواند سهام باشگاهی در ایران را بخرد.

نکته جالب تر اینکه ایتالیایی ها خواهان خرید سهام باشگاه پرسپولیس بودند و در این مورد سؤال کردند که عزیزمحمدی گفت طبق استعلام از هادی حسینی، نماینده مجلس شورای اسلامی، بخش خارجی می تواند تا 49 درصد در باشگاه های ایران سرمایه گذاری کند که اگر پیشنهاد ایتالیایی ها جدی باشد، در مورد این مسئله با مسئولان وزارت ورزش و جوانان مذاکراتی صورت گیرد.

این در حالی است که مسئله خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توسط سرمایه گذاران و شرکت های داخلی بسیار پیچیده است و پس از انقلاب اسلامی هیچ شرکتی نتوانسته مالکیت این دو باشگاه را برعهده بگیرد. حالا باید دید که در شرایطی که مسئولان وزارت ورزش برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی مردد هستند، آیا حاضر می شوند 49 درصد از سهام باشگاه ماننند پرسپولیس را به یک شرکت خارجی واگذار نمایند یا خیر.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 467

به "ایتالیایی ها هم خواستار سهام باشگاه پرسپولیس شدند" امتیاز دهید

1 کاربر به "ایتالیایی ها هم خواستار سهام باشگاه پرسپولیس شدند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایتالیایی ها هم خواستار سهام باشگاه پرسپولیس شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید