درخواست فرشید اسماعیلی از بازیکنان پرسپولیس!

به گزارش تور بالی اندونزی، فرشید اسماعیلی پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل پدیده خراسان گفت: این پیروزی حاصل زحمات بچه ها و کادر فنی بود. به طرفداران و بازیکنان تبریک می گویم که در این شرایط زحمت کشیدند. من باید چند گلایه را مطرح کنم و صحبتی با مددی دارم. آقای مددی عزیز! شما مدیرعامل ما هستی، دشمن ما نیستی. فرقی نمی کند مددی مدیرعامل باشد یا فردی دیگر. ما می خواهیم مسائل حل گردد.

درخواست فرشید اسماعیلی از بازیکنان پرسپولیس!

وی با بیان اینکه آبی پوشان در پی حل شدن مسائل خود هستند، توضیح داد: تا چه زمانی باید این شرایط را داشته باشیم؟ زمین تمرین درست نداریم و یک روز شرق هستیم، یک روز غرب. بازیکن با کوچک ترین کاری به کمیته انضباطی احضار می گردد. شما فکر بازیکن را درگیر کردید. مرادمند 250 میلیون تومان پول ندارد تا چک خودش را پاس کند. مگر می گردد چنین اتفاقی رخ دهد؟ بازیکن داریم که کفش تمرین ندارد. آقا فرهاد درباره این مسائل صحبت می نماید و حرف بچه ها را می زند، اما یک عده برای خودشان تیم شدند.

هر کسی می خواهد مدیرعامل باشد. شما برای باشگاه چه کردید؟، هافبک استقلال ضمن بیان این جمله گفت: این همه پول به باشگاه استقلال آمده، اما دریافتی بازیکنان 30 تا 50 درصد است. پول برای من مهم نیست، امکانات بدهید. مگر می گردد بازیکن استقلال تا ساعت 11 شب برای بدنسازی صبر کند که آن هم یک روز شرق است و یک روز غرب. امکانات ارتباطی به بازیکنان ندارد؟ می گویند اسماعیلی 37 درصد گرفته است. اصلاً می گوییم 50 درصد. آیا این رقم دریافتی در فاصله شش بازی تا سرانجام لیگ برتر درست است؟

اسماعیلی در ادامه انتقاداتش از مسائل اقتصادی استقلال گفت: تمام تیم ها 70 تا 80 درصد پول گرفته اند. آقای مددی! شما مدیرعامل باشگاه استقلال هستی و ما با هم دشمنی نداریم. مسائل استقلال را حل کن. هر کاری می کنیم، به کمیته انضباطی احضار می شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مبلغ پرداختی علی نامداری بخشی از قرارداد او بوده است یا خیر، اعلام کرد: آن پول جزو قراردادم نبود و نامه آن را دارم. من 9 درصد از قراردادم را به خاطر این نامه جریمه شدم. اگر سوءتفاهم است، چرا 9 درصد از قراردادم را کسر کردید؟ فقط صحبتی با بازیکنان پرسپولیس از جمله کمال کامیابی نیا و سید جلال حسینی دارم. حسینی عظیم ماست. روزبه چشمی چند سال پیش حرف می زد و می گفتند جوسازی نکنید. من شما (بازیکنان پرسپولیس) را دعوت می کنم که رختکن استقلال را ببینید. اگر مسائل ما را داشتید، این نتایج را نمی گرفتید.

هافبک استقلال با تمجید از بازیکنان این تیم اسم کرد: دم بچه های ما گرم. شش سال است با ما این کار را می نمایند و خسته شده ایم. کسی هم نمی خواهد بفهمد.

اسماعیلی در پاسخ به این پرسش که آیا امیدوار است شرایط استقلال با تغییر دولت بهتر گردد، گفت: خدا کند شرایط درست گردد. در این مدت جز وعده و وعید، چیزی در کار نبوده و در نشست هیئت مدیره هم قول هایی به مجیدی دادند که عملی نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1899

به "درخواست فرشید اسماعیلی از بازیکنان پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست فرشید اسماعیلی از بازیکنان پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید