مرکز دانشگاهی مهارت توانبخشی اراک زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی راه اندازی شد

به گزارش تور بالی اندونزی، مرکز دانشگاهی مهارت توانبخشی اراک با هدف تربیت نیروی مهارتی برای توانبخشی و مددکاری اجتماعی و زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی راه اندازی شد.

مرکز دانشگاهی مهارت توانبخشی اراک زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی راه اندازی شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مقاطع تحصیلی در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مرکز دانشگاهی مهارت توانبخشی اراک با هدف تربیت نیروی مهارتی برای توانبخشی و مددکاری اجتماعی و زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی اراک راه اندازی شد.

این مرکز دانشگاهی وابسته به مرکز خیریه جامع توانبخشی شبانه روزی اراک است و هم اکنون 500 نفر مددجو زیر پوشش این مرکز فعالیت دارند. پیش بینی می گردد با اجرای طرح توسعه در این مرکز این رقم تا 6 هزار نفر افزایش پیدا کند.

طرح توسعه ای این مرکز دانشگاهی در زمینی به وسعت 20 هکتار در منطقه خانه میران اراک شروع شده و فاز اول در مرحله نهایی است. همچنین مجوز تأمین نیروی انسانی با هدف راه اندازی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز اخذ شده است.

جذب اولین گروه دانشجویان این مرکز در ترم جاری در چهار رشته شامل کاردانی حرفه ای تربیت بدنی (گرایش مربیگری ورزش معلولین)، کاردانی حرفه ای تربیت مربی (گرایش بچه ها کم ذهنی)، کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی (گرایش مددکاری خانواده) و کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی (گرایش مراقبت سالمندان) شروع شده است.

تا بهره برداری از ساختمان جدید، این مرکز دانشگاهی در بخشی از ساختمان مرکز خیریه جامع توانبخشی شبانه روزی رشید عراقی فعالیت خود را دنبال می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1384

به "مرکز دانشگاهی مهارت توانبخشی اراک زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز دانشگاهی مهارت توانبخشی اراک زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید