نماینده ای که خودش را لو داد؛ من خودم اطلاعاتی ام

به گزارش تور بالی اندونزی، محمدحسن آصفری، نماینده مجلس نهم و یازدهم مجلس، به سخنان ظریف واکنش نشان داده و با اشاره به اظهارات محمدجواد ظریف که گفته بود یکی از نمایندگان محتوای محرمانه یکی از جلسات را به بیرون درز داده است، سوابق خود را لو داد.

نماینده ای که خودش را لو داد؛ من خودم اطلاعاتی ام

شرق نوشت: وی گفت: اصلا چنین صحبتی صورت نگرفته است و اگر آقای ظریف چنین سندی دارد، لطف کنند و منتشر کنند. مطمئنا مذاکرات از سوی سفارت ایران در مسکو ضبط شده و اگر آقای ظریف دلیل یا سند دیگری دارند، ارائه بدهند. تنها صحبتی که ما با آقای پوتین داشتیم، درباره بحث نفت در برابر کالا بود که آقای ظریف حاضر نشد این موضوع را دنبال کنند و پیگیر باشند. من حاضر هستم با آقای ظریف در یک مناظره شرکت کنم و اسناد خودم را ارائه دهم؛ ضمن اینکه آقای وزیر هم می تواند اسناد و مداک خودش را منتشر کند. بنده به قدر کافی کار اطلاعاتی و امنیتی انجام داده ام که بدانم کدام خبر سری است و کدام خبر غیرسری. آقای ظریف بهتر است کم کاری ها و عدم پیگیری های مطالبات بحق مردم را در حوزه دورزدن تحریم ها بهانه نکنند.

ظریف در صحن مجلس بدون اشاره به نام کننده خاصی گفته بود یکی از کنندگان می گفت چرا شما کنندگان را در جلسات خود راه نمی دهید؛ اتفاقا همان برادر در مذاکرات به کلی سری من و پوتین حضور داشت و بعد از آن گفت قرار است روسیه از ما نفت بخرد؛ همان گفته موجب قطع خرید نفت ایران از سوی روسیه شد؛ چون هرکجا که روس ها خواستند از ما نفت بخرند، آمریکایی ها جلوی آن را گرفتند؛ درحالی که می شد جور دیگری رفتار شود. درباره چین و برجام هم همین گونه است؛ این معضلی است که سیاست خارجی با آن روبه رو است و کسی هم به کمک ما نمی آید.

منبع: فرارو
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 1251

به "نماینده ای که خودش را لو داد؛ من خودم اطلاعاتی ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ای که خودش را لو داد؛ من خودم اطلاعاتی ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید