تاکید سفیر کشورمان در ایروان بر توانایی رقابت و عرضه کالای ایرانی در بازار اوراسیا

به گزارش تور بالی اندونزی، نشست آنالیز راه های فراوری و صادرات کالاهای ایرانی به ویژه در زمینه مبل و ملزومات اداری با حضور کاظم سجادی، سفیر کشورمان در ایروان و جمعی از فراوریکنندگان و صادرکنندگان ایرانی در بخش فراوری کارهای چوب، مبلمان و تجهیزات اداری برگزار گردید.

تاکید سفیر کشورمان در ایروان بر توانایی رقابت و عرضه کالای ایرانی در بازار اوراسیا

به گزارش تور بالی اندونزی، سید کاظم سجادی، سفیر کشورمان در این نشست با تاکید بر قابلیت و توانایی رقابت کالاهای ایرانی برای عرضه در ارمنستان و کشورهای عضو اتحادیه اورآسیا و به ویژه بازار بزرگ روسیه امضای تفاهم نامه با اتحادیه اورآسیا، ایجاد منطقه آزاد مغری، لغو ویزا و ... را زمینه مناسبی برای حضور و فعالیت تولیدکنندگان و فعالان مالی ایرانی دانست و آمادگی سفارت ایران در ایروان را برای هرگونه همکاری در این زمینه اعلام نمود.

سفیر کشورمان در ایراون با اشاره به اینکه بعد از انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف صنعتی، تجاری، آموزش و... پیشرفت های بزرگی در ایران اسلامی به وجود آمده اما تاکنون نتوانسته ایم فرهنگ صادراتی را در میان صنایع کشورمان رواج دهیم و به بازارهای جهانی فکر کنیم، خواهان استفاده از تجارب فعالان مالی، نگاه جدید به عرصه کسب و کار با هدف صادرات جهانی، برنامه ریزی و هماهنگی در این زمینه شد.

همچنین در ادامه این نشست نیز تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت مبل و چوب ضمن معرفی زمینه فعالیت و تخصص کاری خود کیفیت و مرغوبیت کالاهای تولیدی ایرانی را قابل رقابت با نمونه مشابه خارجی عنوان کردند و ظرفیت بازار اتحادیه اورآسیا و ارمنستان را زمینه مناسبی برای عرضه کالاهای ایرانی دانستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: baliro.ir شناسه مطلب: 185

به "تاکید سفیر کشورمان در ایروان بر توانایی رقابت و عرضه کالای ایرانی در بازار اوراسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید سفیر کشورمان در ایروان بر توانایی رقابت و عرضه کالای ایرانی در بازار اوراسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید